? ComuTel team
Home page
Profil kompanije
Comutel tim
Proizvodi
Reference
Kontakt

ComuTel
Communication Technology
Member of Telelink group


Omladinskih brigada 65V
11070 Novi Beograd
tel: 011-217 7878
fax: 011-217 5778, 2164 641



Miodrag Radulovic
Ime i Prezime: Gojko Martinović
Chief Executive Officer

E-mail: GMartinovic@comutel.co.rs
   

Atanas Yankov
Ime i Prezime: Atanas Yankov
Internetwork Expert
E-mail: AYankov@comutel.co.rs



Ilian Yotov
Ime i Prezime: Ilian Yotov
Internetwork Expert
E-mail: IYotov@comutel.co.rs



Vladimir Zolnjan
Ime i Prezime: Orhan Osmanov
Internetwork Expert
E-mail: OOSmanov@comutel.co.rs



Vladimir Zolnjan
Ime i Prezime: Vilyan Dimitrov
Systems Engineer
E-mail: VDimitrov@comutel.co.rs



Vladimir Zolnjan
Ime i Prezime: Vladimir Zolnjan
Systems Engineer
E-mail: VZolnjan@comutel.co.rs




Danijela Kotrosan
Ime i Prezime: Danijela Kotrošan
Project Manager
E-mail: DKotrosan@comutel.co.rs




Vladimir Zolnjan
Ime i Prezime: Vladimir Zolnjan
Systems Engineer
E-mail: VZolnjan@comutel.co.rs




Nikola Jevic
Ime i Prezime: Nikola Jević
Junior Systems Engineer
E-mail: NJevic@comutel.co.rs




Marina Lukic
Ime i Prezime: Marina Ignjatović
Account Manager
E-mail: MLukic@comutel.co.rs




Vojna Curcic
Ime i Prezime: Vojna Ćurčić
Sales Administrator
E-mail: VCvjetinovic@comutel.co.rs




Jovana Petrovic
Ime i Prezime: Jovana Petrović
Sales Assistant
E-mail: JPetrovic@comutel.co.rs




Jelena Pantelic
Ime i Prezime: Jelena Pantelić
Financial Administrative Assistant
E-mail: JPantelic@comutel.co.rs



Jelena Pantelic
Ime i Prezime: Marija Stević
Chief Accountant
E-mail: MStevic@comutel.co.rs



Dijana Lemaic
Ime i Prezime: Dijana Lemaić
Junior Accountant
E-mail: DLemaic@comutel.co.rs



Milena Ninkovic
Ime i Prezime: Milena Ninković
Office Assistant
E-mail: MNinkovic@comutel.co.rs



Ime i Prezime: Vladimir Bogdanović
Warehouse/logistics manager
E-mail: vbogdanovic@comutel.co.rs





English Srpski